Hakkımızda

Değerler

SAĞLIK,EMNİYET,GÜVENLİK, ÇEVRE ,TOPLAM KALİTE ve HİZMET ANLAYIŞI:

Altıntel Liman ve Terminal İşletmeleri A.Ş insan sağlığı, iş yeri güvenliği , çevre güvenliği ve toplam kalite anlayışı konularında çok hassastır.

Terminal ISO 9001-2000 belgesine sahip olup BV ‘nin denetimi altındadır.
Yaşantımızın vazgeçilmez değeri olan çevremizin korunması amacıyla;

Depolama tankları (akrilatlar)

Tanker dolumları


özel hatları vasıtasıyla kendilerine tahsis edilmiş Scrubber Ünitelerine bağlanmıştır.
Altıntel Liman ve Terminal İşletmeleri A.Ş, kendisine hizmet veren gemilerin normal faaliyetlerinden kaynaklanan atıkların deniz ortamına verilmesinin önlenmesi amacıyla gemilerden atıkların alınması, depolanması ve bertaraf tesislerine taşınması ile ilgili işlemlerin tamamını yerine getirmektedir.

Denizde ve denizden olabilecek terör eylemlerinin önlenmesi amacıyla yeni tedbirlerin alınması amacıyla ISPS CODE kapsamında çalışmalarını kesintisiz sürdürmektedir.

“Yangın Önleme ve Müdahale Sistemi” 2009 yılında tamamen yenilenmiştir.

Sistem; tüm tesisi ve tank çiftliklerini çeviren yangın su hatlarından, sabit ve taşınabilir su-köpük monitörlerinden, alkol ve protein tipi köpük stoklarından, su rezerv tankları ve depolarından, dizel ve elektrikli yangın pompalarından ve 20 adet yangın kulesinden, 7 adet uzaktan kumandalı Robot Yangın Söndürücü (Remote Control Monitor) ünitesinden oluşmaktadır.

Tesisin işletmekte olduğu  2  Adet  A Tipi Genel Antrepolar( Açık-Kapalı olmak üzere ) basitleştirilmiş prosedür ve uygulamaları ile karşılıklı güveni ön planda tutarak depolama ve lojistik hizmetleri sunmaktadır.

Her çeşit ambalajlı ürün ile metal ve maden ürünlerinide içeren çok çeşitli ürün yelpazesini güvenli bir şekilde depolamak mümkündür.

Altıntel Liman ve Terminal İşletmeleri A.Ş olarak tüm çalışanlarımız, her zaman ve her koşul altında müşteri memnuniyetini sağlamak için,  en yüksek standartlara ulaşmada  gereken özeni  ve ortak kararlılığı göstermektedir.

Tek ve vazgeçilmez amacımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini bir seferde eksiksiz ve hatasız olarak karşılamak, kaynakların ekonomik kullanımını ve sağlıklı çalışma ortamlarının oluşturulmasını sağlamaktır.