Altıntel Liman Ve Terminal İşletmeleri Altıntel Liman Ve Terminal İşletmeleri Altıntel Liman Ve Terminal İşletmeleri Altıntel Liman Ve Terminal İşletmeleri

Hizmetlerimiz

Sıvı Depolama Terminali

Dökme sıvı ürünlerin depolanması işlemleri: 

Her çeşit dökme sıvı kimyasallar ve petrol ürünlerinin depolanmasına yönelik olarak 300 m3  ile 1560 m3 arasında değişen, her biri otomatik seviye ölçüm sistemleri ile donatılmış siyah karbon çelik saçtan mamul bazısının içleri kaplamalı özelliklere sahip  53 adet  geniş bir tank kapasitesini  müşteri hizmetlerine sunmaktadır.
 
Çalışma Koşulları:
 1. 08.00-17.40 çalışma saati ve her hafta 5 çalışma günü ile hareket eden, gümrük kontrolünde bulunan bir liman ve terminal işletmesidir.
 2. Altıntel liman ve Terminal İşletmeleri A.Ş `ye kara ve deniz araçları ile ulaşılabilmektedir. 6.30 metre ile 13.70 metre su derinliğine sahip iki taraflı yaklaşımlı 10,5 metre genişliğinde 250 metre uzunluğunda iskelesi ile 40.000 DWT `a kadar gemilerin tahmil tahliyesini yapabilme imkanına haiz çalışma performansına sahiptir.
 3. Tesis kendisine hizmet veren gemilerin normal faaliyetlerinden kaynaklanan atıkların deniz ortamına verilmesinin önlenmesi amacıyla, gemilerden atıkların alınması, depolanması ve bertaraf tesislerine taşınması ile ilgili işlemlerin tamamını yerine getirebilecek çalışma koşullarına sahiptir.
 4. Denizde ve denizden gelebilecek terör eylemlerinin önlenmesi amacıyla ISPS CODE kapsamındadır.
 5. Tesis işletmekte olduğu 2 adet A Tipi Genel Antrepoları ve basitleştirilmiş prosedür uygulamaları ile Müşteri odaklı ve karşılıklı güveni ön planda tutan çalışma anlayışı ile depolama ve lojistik hizmetler sunmaktadır.
 6. Terminalimiz gümrüklü saha olup ithalat ve ihracat uygulamalarına müsait uygun kiralama şartlarına haiz güvenilir bir hizmet anlayışı ile hizmet vermektedir.
 7. Tüm çalışmalar ISO 9001-2000  ruhu çerçevesinde,
Sağlık,Emniyet,Güvenlik,Çevre ve Toplam Kalite anlayışının gerçekleştirilmesi temel bir unsur olarak görülür. Hizmet kalitesinin sürekli geliştirilmesi, her zaman ve her koşul altında müşteri memnuniyetini sağlamak  şirket yönetimimizin ana prensibidir.
 1. Terminalimizde kimyasal madde üretimi söz konusu değildir. Üçüncü şahıslara yüksek kaliteli depolama,yükleme ve boşaltma hizmetleri veren özel bir limandır.
 2. Yasal düzenlemeler, kriterler, özel koruyucu ekipmanlar  ve Acil Eylem Müdahale Planları ile Liman ,Terminal ve Çalışanlarının güvenliklerini sağlamaktadır.
 3. Personelin ilk yardım eğitimi, yıllık periyodik sağlık taramaları, çalışanlarımızın sağlık durumlarını kontrol altında tutmak vazgeçilmez prensibimizdir.
 4. 3 M hedefimizdir ve hep böyle kalacaktır.
Müşteri
Memnuniyeti
Mutluluğumuzdur.